IMACO dystrybutorem kamer JAI w Polsce

poniedziałek, 22. września 2008
Kamery

Ze skutkiem od 01. Sierpnia 2008 IMACO zostało oficjalnym partnerem handlowym firmy JAI A.S. w Polsce. Siła tego wiodącego, duńskiego producenta kamer, posiadającego zakłady produkcyjne w Japonii i USA, polega na szerokim asortymencie wysokiej jakości kamer CCD o rozdzielczości do 16 Mpixeli i na szerokim zastosowaniu najbardziej perspektywicznego interfejsu GigE-Vision.

JAI jest światowym liderem w produkcji kamer CCD do zastosowan w przemysłowej obróbce obrazu. Firma ta została założona w roku 1963 a swój sukces zawdzięcza opracowaniu i produkcji najwyższej jakości kamer przemysłowych, z różnymi specjalnymi funkcjami. Przejmując amerykanskiego PULNiX-a, pioniera w produkcji kamer w technologii Progressive-Scan, JAI znacząco zwiekszył swój potencjał rozwojowy a jednocześnie umocnił swoją pozycję na rynku amerykańskim.
Wynalazek zaimplementowany w serii kamer C3 umożliwia użytkownikowi łatwą wymienialność modeli pomiędzy kamerami z tej serii ale posiadającymi różne rozdzielczości sensorów.
Cieszymy się z zaufania, jakim JAI nas obdarzył.

­