Common Vision Blox – niezależna akwizycja obrazów również w Sherlock-​u i VisionPro

czwartek, 3. października 2013
Software

Sterowniki Sherlock CVB Driver i VisionPro CVB Driver, firmy STEMMER IMAGING, umożliwiają użytkownikom środowisk programistycznych Sherlock i VisionPro niezależność sprzętową w akwizycji obrazów, bazującą na wysoko ocenianej technologii Common Vision Blox (CVB).

Tą niezależność sprzętową akwizycji obrazów do środowisk programistycznych Sherlock, firmy Teledyne Dalsa lub VisionPro, firmy Cognex, umożliwił STEMMER IMAGING dzięki dwóm specjalnym modułom z biblioteki Common Vision Blox (CVB): moduły sterowników akwizycji obrazów: Sherlock CVB Driver i VisionPro CVB Driver, bazującym na CVB, umożliwiającym użytkownikom tych środowisk stosowanie dowolnej technologii akwizycji obrazów, obsługiwanej już przez CVB. Szczególnie istotna jest możliwość wykorzystania obsługi interfejsów GigE Vision, której implementacja w CVB jest najlepsza na świecie. Sterowniki te obsługują też kamery z LAG (Link Aggregation Group) i wszelkie inne kamery zgodne z technologią GenICam.

Sukces w ponad 30.000 instalacji

Common Vision Blox jest jedną z wiodących bibliotek programistycznych do obróbki obrazów, obecną na rynku od 1997 roku. Do dziś z sukcesem używanych jest na świecie ponad 30.000 instalacji. Od samego początku i dziś ciągle potwierdza się słuszność idei utworzenia oprogramowania CVB: niezależność od dostawcy sprzętu i od technologii akwizycji obrazów.

Tylko grupa STEMMER IMAGING - największy i najbardziej zaawansowany w Europie dostawca technologii wizyjnej – zgromadziła w jednej firmie zarówno własne biblioteki programowe jak i kompetencje aplikacyjne w zakresie optymalnych rozwiązań sprzętowych i programistycznych.. Dzięki temu nasi Klienci mogą uzyskać szerokie wsparcie techniczne podczas realizacji swoich projektów wizyjnych.

­