IMACO nadal rośnie

wtorek, 21. lutego 2012

Bardzo dobre wyniki sprzedaży w roku 2011 utwierdzają nas w przekonaniu, że nasza szeroka oferta komponentów i systemów, w połączeniu z naszym doradztwem, ukierunkowanym na aplikację, wspomagają naszych Klientów w szybkiej i trafionej realizacji aplikacji wizyjnej.

Uwzględniając trudną, bardzo niepewną sytuację gospodarczą na świecie w roku 2010 roku, jesteśmy dumni z naszego wzrostu sprzedaży w roku 2011 o 60%.
Cieszymy się, że nasz model biznesowy: niezależność od dostawców i koncentracja na aplikacji Klienta, odnosi sukcesy i chcemy podziękować naszym Klientom za zaufanie i bardzo dobrą współpracę.

Podstawę naszego nadzwyczajnego wzrostu, widzimy z jednej strony w stale rozwijającej się ofercie produktów i w inwestycji w zaawansowane technologie, takie jak 3D
a z drugiej strony w naszym rosnącym zakresie wiedzy i usług, pomocnych w skutecznym rozwiązywaniu zadań przetwarzania obrazu.

Nasza ścisła współpraca z grupą STEMMER IMAGING, największym w Europie dostawcą komponentów i technologii wizyjnych, z obrotem ponad 50 mln EUR i ze 150 pracownikami, zapewnia nam krótkie terminy dostaw oraz wymianę know-​how - wymierne korzyści dla naszych Klientów. Również dla Państwa!

­